Historie se opět stává prostředkem provokace

Historie se opět stává prostředkem provokace
,
Dobré velikonoční pondělí,

jsem velice potěšen tím, že petici podepsalo dalších tisíc lidí, kterým nejsou lhostejné snahy současné páté kolony zvrátit a převrátit naši historii, prolomit dosud platné „Benešovy dekrety“ a popřít to, co bylo rozhodnuto vítěznými mocnostmi – tedy spravedlivý odsun těch, kteří měli na svědomí víc jak šestileté utrpení Čechů, Moravanů a Slezanů, těch, jejichž nekalá činnost proti republice předcházela „Mnichovu“ a následnému vzniku tzv. Protektorátu Čechy a Morava.

Historický kontext a odsunutí Němců

Pohrobkům spravedlivě odsunutých Němců, jejichž touhou vždy byl „návrat do Říše“ (viz „Ein Reich, ein Volk, ein Führer“) a kteří měli na svědomí desetitisíce popravených, umučených a vězněných občanů této země, a další tisíce našich vojáků, kteří bojovali v čs. jednotkách v cizině… zřejmě nestačilo to, že se jejich „sjezdy“ (spíš připomínající někdejší „Parteitage“ z éry „Třetí Říše) každoročně konaly v Německu za účasti českých vládních a parlamentních činitelů, proto hodlají uspořádat „sjezd“ příští měsíc v Brně, za velké podpory morálního odpadu, který si říká „Meeting Brno“.

Reakce na připravovaný sjezd

To není v moci vlády této hnusné provokaci zabránit a „šéfa“ sudeťáků (úmyslně píšu „s“) Posselta (jehož tatík měl fabriku na lepenku v Jablonci nad Nisou), který si před pár dny už „obhlédl terén“ přímo v Brně (spíš přijel na kontrolu připravenosti a „doladit“ podrobnosti) prohlásit za „Personu Non Grata“? Navštívil jsem web „Meetingu“ – v „okénku“ „KONTAKTY“ se na mne zářivě usmívaly samé mladé tváře, jejichž majitelé se narodili nejspíše po r. 1989, tudíž o cca 80 let starých událostech nemají ani ponětí. Zřejmě mají dokonale vymyté mozky a konají to, co konají kvůli penězům – silně pochybuji, že by „pracovali“ proti státu z přesvědčení a gratis.

Vrchol všeho je to, že se mezi touto hnědou partou na mě usmívala i farářka!!!! Písmo sice nabádá („udeří-li tě někdo do tváře, nastav mu druhou“) k odpouštění, ale tahle parta NEMÁ CO ODPOUŠTĚT a paní farářka už vůbec ne!!!

Ačkoliv jsem ateista (i když před 76 lety pokřtěný od faráře stejné církve, jako je paradoxně paní farářka!!!!!), přesto se v duchu modlím, aby se sraz sudeťáků letos v Brně nekonal, aby tak nevznikl precedens ke konání příštího srazu, který se údajně má plánovat na r. 2027 do Liberce, rodiště „milého krajana“ (viz projev bývalého ministra Hermana na srazu před několika lety) Konrada Henleina.

Závěr a výzva k opatrnosti

Držme si tedy vzájemně všechny palce a společně doufejme, že k tomuto svinstvu nedojde.

Pokud přece jen ano, mám obavy, aby nedošlo k tomu, co už kdysi velice dávno pronesl španělsko-americký filozof a spisovatel George Santayana, který myšlenku publikoval v roce 1905 ve svém díle Život rozumu:

Vladimír Jílek
Děkujeme za reakci na naši petici a za ochranu historické pravdy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *