Landsmanschaft míří do Brna

Landsmanschaft míří do Brna, Eduard VLK
,

Dobrý a pohodový den,

rád bych se zúčastnil připravovaného protestu, ale tělesná schránka je jiného mínění. Proto posílám alespoň pár amatérských veršů jako výraz vzdálené podpory. S přáním úspěšného protestu

Eduard Vlk
PS: petici jsem podepsal

Děkujeme za báseň

Landsmanschaft míří do Brna
prý pozvaní maj od radnice
ať potrestá je obrna
a neb silná úplavice.

Už štrachá se ta sebranka
v kavárnách se vrtí na sicnách
z nebe povolám Kocourka
betélně ať nažene jim strach

Když láčkoví pak kalósci
přijedou známou šalinou
zadky jim rozsekají na kousky
že rok si na ně nesednou

Nenechávejme to jen na nich
co s nimi udělají
ve svých to máme dlaních
příště si pozor dají.

Myslím že hajfy špicový
hrdiny mají rády
a to se potom …kdo to ví
jaké to vezme pády

Landsmanschaft míří do Brna, Eduard VLK

obrázek vygenerovala chatgpt


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *