Dobrý a pohodový den,
rád bych se zúčastnil připravovaného protestu, ale tělesná schránka je jiného mínění. Proto posílám alespoň pár amatérských veršů jako výraz vzdálené podpory. S přáním úspěšného protestu
Eduard Vlk
PS: petici jsem podepsal
Děkujeme za báseň
Landsmanschaft míří do Brna
Eduard Vlk
Landsmanschaft míří do Brna
prý pozvaní maj od radnice
ať potrestá je obrna
a neb silná úplavice.
Už štrachá se ta sebranka
v kavárnách se vrtí na sicnách
z nebe povolám Kocourka
betélně ať nažene jim strach
Když láčkoví pak kalósci
přijedou známou šalinou
zadky jim rozsekají na kousky
že rok si na ně nesednou
Nenechávejme to jen na nich
co s nimi udělají
ve svých to máme dlaních
příště si pozor dají.
Myslím že hajfy špicový
hrdiny mají rády
a to se potom …kdo to ví
jaké to vezme pády

obrázek vygenerovala chatgpt

