Petice má přes 12 tisíc podpisů

Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
,

Prosíme o podpisy.

Zbývá už jen několik dní do předání petice a do plánovaného sjezdu sudetských Němců v Brně. Rozhodli jsme se petici neuzavírat a pokračovat ve sběru podpisů i nadále. Další sjezd je plánován na příští rok v Liberci.

Pomozte nám vyjádřit nesouhlas s těmito aktivitami sudetských Němců – ozvěte se a podpořte petici svým podpisem jako projev občanského názoru.

Děkujeme za sdílení, za podpisy, za podporu.

Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *