Prosíme o podpisy.
Zbývá už jen několik dní do předání petice a do plánovaného sjezdu sudetských Němců v Brně. Rozhodli jsme se petici neuzavírat a pokračovat ve sběru podpisů i nadále. Další sjezd je plánován na příští rok v Liberci.
Pomozte nám vyjádřit nesouhlas s těmito aktivitami sudetských Němců – ozvěte se a podpořte petici svým podpisem jako projev občanského názoru.
Děkujeme za sdílení, za podpisy, za podporu.
Petice proti konání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu

